W uniwersum Gwiezdnych wojen wstąpienie do Bractwa Sithów to morderczy trening, studiowanie tajemnej wiedzy i wtajemniczenie w szeregi organizacji, które udaje się tylko odpowiednio potężnym jednostkom. W naszym rzeczywistym świecie jest to nieco prostsze. Jeżeli chcesz stać się częścią naszej funkcjonującej od kilkunastu lat organizacji – wypełnij formularz, którzy znajdziesz poniżej. Podstawą w procesie rekrutacji jest podanie, w którym w kilku zdaniach napiszesz coś o sobie i dlaczego chcesz do nas wstąpić, a my mamy przyjąć właśnie Ciebie.

Bractwo Sithów jest społecznością fanowską. Jesteśmy różnymi ludźmi z całej Polski (i nie tylko – niektórzy z naszych członków mieszkają za granicą), zaś łączy nas miłość do Odległej Galaktyki i chęć uczestniczenia w niej naszą fanowską twórczością. W naszych interakcjach w Internecie i na żywo rozmawiamy o Gwiezdnych wojnach i o szeroko pojętej fantastyce. Właściwym jest wspomnieć o tym, że Bractwo Sithów jest organizacją inkluzywną. Witamy w naszych szeregach pełnoletnich fanów niezależnie od ich płci, orientacji czy innych ważnych dla nich elementów tożsamości. Jednocześnie nie zamierzamy akceptować w naszym Bractwie nietolerancji, nienawiści, czy mówiąc prostym językiem, zwyczajnego bycia bucem dla innych fanów.

Od momentu ich pokazania przez George’a Lucasa i innych twórców, fikcyjni Sithowie i związane z nimi Galaktyczne Imperium posiadają negatywne kulturowe kody – totalitaryzmu, terroru i szeroko rozumianego zła Ciemnej Strony Mocy. Jako fani podchodzimy do tych wartości dojrzale i z odpowiednim dystansem. Współpracujemy i przyjaźnimy się z licznymi grupami fanowskimi ze świata Gwiezdnych wojen, jeździmy na konwenty i organizujemy wydarzenia, więc jeżeli wydaje Ci się, że bycie członkiem Bractwa Sithów polega na nękaniu członków np. Jedi Order – przemyśl swoją kandydaturę, bo nie będziemy tego tolerować.

Jeżeli czujesz gotowość do wstąpienia do naszej organizacji, wyślij podanie – skontaktuje się z Tobą odpowiednia osoba. Niech Moc Ci służy!

Aby zostać przyjętym na szkolenie na członka Brotherhood of the Sith należy poprawnie, tzn. zgodnie z zasadami netykiety oraz polskiej gramatyki, ortografii i interpunkcji wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Jeżeli nie zaznaczono inaczej - wypełnienie pola jest wymagane.

Imię i nazwisko  
Data urodzenia  
Miejsce zamieszkania  
Adres email  
Nazwa użytkownika Discord (opcjonalne):
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Discordzie możesz to pole zostawić puste. Jednak po pozytywnym rozpatrzeniu podania będziesz musiał takowe założyć aby przejść do dalszej części procesu rekrutacji.
Poziom wiedzy o Gwiezdnych Wojnach (we własnym przekonaniu):  
Skąd dowiedziałeś/aś się o BotS?  
Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz wstąpić do Bractwa Sithów?  
W czym jesteś dobry? (opcjonalne):

This site is not endorsed by Lucasfilm Ltd. or Disney and is intended for entertainment and information purposes only. The official Star Wars site can be found at www.starwars.com. Star Wars, the Star Wars logo, all names and pictures of Star Wars characters, vehicles and any other Star Wars related items are registered trademarks and/or copyrights of Lucasfilm Ltd., or their respective trademark and copyright holders.

All original content of this site, both graphical and textual, is the intellectual property of Brotherhood of the Sith – unless otherwise indicated.