„You will obey me – or you will die.”

 

holoerrorNie wiadomo, czym wyróżniła się ta Lady Sith spośród licznych zastępów Dartha Krayta, w każdym bądź razie została przypisana do Pierszej Sithyjskiej Grupy Uderzeniowej jako dowódca kontyngentu pilotów na pokładzie War Hammera.

Bardzo szybko dała się poznać jako absolutnie lojalny Mrocznemu Lordowi pilot, równie bezwzględny dla swoich wrogów, jak i podwładnych. Swoje dowództwo rozpoczęła od kontrowersyjnej decyzji – zmiany do tej pory używanych myśliwców klasy Drapieżnik na nowe statki sithyjskiej konstrukcji. Wszelkie sprzeciwy odrzucała prostym stwierdzeniem: jej podwładni mają dwie drogi, być jej posłusznymi lub umrzeć.

W czasie operacji Uderzenie Pioruna wydała rozkaz strzelania do wrogich pilotów, którzy katapultowali się po zniszczeniu ich myśliwców. Gdy kapitan Yage, dowódca Eskadry Czaszek, sprzeciwiła się temu rozkazowi, Darth Rauder zagroziła jej śmiercią, stosunkowo delikatnie używając w tym celu Mocy. Jeden z podwładnych Yage „zabił cel” za swojego dowódcę. Nie spodobało się wytatuowanej Lady Sith, ale tym razem obyło się bez strat własnych.

W czasie ataku na Da Soocha wydała rozkaz otworzenia ognia do cywilnych jednostek uciekających ze skazanej na zagładę planety. Mimo protestów podwładnych, kapitan Yage, nauczona, szybko przywołała ich do porządku i rozkazy Darth Rauder zostały wypełnione bez dalszych sprzeciwów.